• Zgrada izvana, iznutra, knjižnica, hol...

Rekli su...

U iste rijeke ulazimo i ne ulazimo, jesmo i nismo.

Heraklit

Obljetnice

Eugene Ionesco
„Ja ne poučavam, ne svjedočim, ne objašnjavam, nego nastojim objasniti samoga sebe…“  (Dnevnik) Eugene ...

Smotra_zadruga_2018.jpg

4. Županijska smotra učeničkih zadruga, ove je godine održana u Pleternici u organizaciji pleterničke osnovne škole Fra Kaje Adžića 9. svibnja. Tako je u zelenilu mjesnog parka na živopisno uređenim štandovima svoje radove izložilo devet zadruga iz osnovnih i srednjih škola s područja Požeško-slavonske županije. Tom prigodom su članovi pojedinih zadruga mogli prezentirati svoja umijeća i sposobnosti savladana radom u učeničkim zadrugama. Bilo je tu „Nevena“ , „Pčelica“, a pakračku OŠ-u predstavila je zadruga „Banovac“ i SŠ-la zadruga pod vodstvom mentorica Ankice Sedlaček, Branke Marić i Irenke Šepl. Na smotri su naše učenice Karolina Rendulić i Matija Ozdanovac predstavile rad zadruge i praktično izrađivale predmet od gline ispred mnogobrojnih šetača i prosudbenog povjerenstva te osvojile 4. mjesto. Ovakav rad učeničkih zadruga pohvalan je prije svega zbog razvijanja poduzetničkog duha u naših učenika, ali i očuvanja tradicije našeg kraja, kao i okupljanja marljivih i kreativnih mladih snaga na djelu

Fotogalerija

Prijavi na DeliciousPrijavi na DiggPrijavi na FacebookPrijavi na Google PlusPrijavi na StumbleuponPrijavi na TechnoratiPrijavi na TwitterPrijavi na LinkedIn