• Zgrada izvana, iznutra, knjižnica, hol...

Rekli su...

Veliki se čovjek ne razlikuje od prosječnoga po tome što ima manje strasti ili više vrlina, nego što ima veličanstven plan koji je zamislio.

La Rochefoucauld

Obljetnice

Eugene Ionesco
„Ja ne poučavam, ne svjedočim, ne objašnjavam, nego nastojim objasniti samoga sebe…“  (Dnevnik) Eugene ...

Smotra_zadruga_2018.jpg

4. Županijska smotra učeničkih zadruga, ove je godine održana u Pleternici u organizaciji pleterničke osnovne škole Fra Kaje Adžića 9. svibnja. Tako je u zelenilu mjesnog parka na živopisno uređenim štandovima svoje radove izložilo devet zadruga iz osnovnih i srednjih škola s područja Požeško-slavonske županije. Tom prigodom su članovi pojedinih zadruga mogli prezentirati svoja umijeća i sposobnosti savladana radom u učeničkim zadrugama. Bilo je tu „Nevena“ , „Pčelica“, a pakračku OŠ-u predstavila je zadruga „Banovac“ i SŠ-la zadruga pod vodstvom mentorica Ankice Sedlaček, Branke Marić i Irenke Šepl. Na smotri su naše učenice Karolina Rendulić i Matija Ozdanovac predstavile rad zadruge i praktično izrađivale predmet od gline ispred mnogobrojnih šetača i prosudbenog povjerenstva te osvojile 4. mjesto. Ovakav rad učeničkih zadruga pohvalan je prije svega zbog razvijanja poduzetničkog duha u naših učenika, ali i očuvanja tradicije našeg kraja, kao i okupljanja marljivih i kreativnih mladih snaga na djelu

Fotogalerija

Prijavi na DeliciousPrijavi na DiggPrijavi na FacebookPrijavi na Google PlusPrijavi na StumbleuponPrijavi na TechnoratiPrijavi na TwitterPrijavi na LinkedIn