• Zgrada izvana, iznutra, knjižnica, hol...

Rekli su...

Od stvarnog straha veća je zamišljena strahota.

William Shakespeare

Obljetnice

Jane Austen
„Ne želim da se ljudi sa mnom u svemu slažu – to me pošteđuje pretpostavke da ih moram voljeti." Engleska književnica ...
Ivana Brlić-Mažuranić
Ivana Brlić Mažuranić
…..moji su listovi nastavak moje autobiografije…. (2. kolovoza 1916.) Ivana Brlić-Mažuranić (Ogulin, 18. travnja 1874. - ...

U nastavku članka vam donsimo raspored završnih ispita po komisijama i danima.

 

 

ZAVRŠNI ISPITI U ŠKOLSKOJ GODINI 2018./2019.

RASPORED PO DANIMA I KOMISIJAMA

 

MEDICINSKA SESTRA OPĆE NJEGE/MEDICINSKI TEHNIČAR OPĆE NJEGE (B)

4. lipnja 2019. 

komisije br.1. ( od 9.00- 11.00) ...učionica 212

1. Vesna Božić- predsjednica

2. Jasna Žunčić- ispitivačica ( Iva Zovko, Ivana Gubić, Gabrijela Šubert)

3. Marija Elena Orčik – ispitivačica ( I. Menegon, M. Garić, D. Grčević, T. Birgeš)

 

komisija br.2.  ( od 11.00- 13.00)  ...učionica 212

1. Vesna Božić -predsjednica

2. Jelena Ivanović- ispitivačica (I. Ristić, V. Katić, L. Briš)

3. Anita Vukšić- ispitivačica (J. Pehal, M. Kovačević, K. Puharić, G. Mikolčić)

 

5. lipnja 2019.

komisija br.1. ( 9.00-11.00) ...učionica 212

1. Vesna Božić- predsjednica

2. Jelena Tomac Jovanović- ispitivačica ( M. Podobnik, P. Geler, M. Luksetić)

3. Karolina Štula- ispitivačica ( I. Jurković, E. Kržić, D. Vidmar)

 

komisija br. 2 (11.00-12.30) ...učionica 212

1. Vesna Božić- predsjednica

2. Ana Tidlačko- ispitivačica (J. Novosel, M. Jukić, P. Tutić, M. Didović)

3. Danijela Štampf Vončina- ispitivačica ( L. Sabo, K. Đukanović, V. Zalabak)

 

MEDICINSKA SESTRA OPĆE NJEGE/MEDICINSKI TEHNIČAR OPĆE NJEGE (Bm)

6. lipnja 2019.

komisija br.1  ( 8.30 – 10.30) ...učionica 212

1. Ivan Vučetić- predsjednik

2. Jasna Žunčić- ispitivačica ( D. Živković, A. Marin, A. Bošnjak)

3. Marija Elena Orčik- ispitivačica ( I. Svjetličić, M. Pritišanec, M. Dukanović)

 

komisija br. 2  (10.30 -2.30) ...učionica 212

1. Ivan Vučetić- predsjednik

2. Jelena Ivanović- ispitivačica ( I. Matić, V. Pintera, A. Polak)

3. Jelena Tomac Jovanović- ispitivačica ( M. Šubić, D. KOščuk, V. Zorbas)

 

 

7. lipnja 2019.

komisija br. 1 ( 9.00 – 11.00) ...učionica 212

1. Ivan Vučetić- predsjednik

2. Karolina Štula- ispitivačica ( I. Grgić, M. Uremović, T. Turina)

3. Danijela Štampf Vončina- ispitivačica ( Z. Janeš, S. Doležal, V. Jakovljević)

 

komisija br. 2.  (11.00-13.00) ...učionica 212

1. Ivan Vučetić- predsjednik

2. Anita Vukšić- ispitivačica ( O. Šarić, T. Matošević, P. Ranogajec)

3. Ana Tidlačko- ispitivačica ( B. Blagojević, S. Marjanović, A. Krečar)

 

GRAĐEVINSKI TEHNIČAR

7. lipnja 2019. u 11.30 sati u učionici 207

komisija:

1. Vanja Kalenski- predsjednica

2. Vilim Grgić-ispitivač

3. Jonatan Berlančić- sustručnjak

 

            STOLARI

14. lipnja 2019. u 9.00 sati u učionici 207

Komisija:

            1. Ivan Grebenar-predsjednik

            2. Ankica Sedlaček –ispitivač

            3. Damir Ratajec - sustručnjak

 

OBRANA ZAVRŠNIH RADOVA  FIZIOTERAPEUTSKI TEHNIČAR/KA  

PRVI DAN: 4.06.2019 (utorak),   početak u 10:00 ,   kabinet fizikalne terapije

  1. Gabriela Androić 
  2. Anamaria Berta                               članovi ispitnog povjerenstva:
  3. Kruno Bušić                                     Brandeis Helena, mentor
  4. Antonio Čavlović                              Visković Matej, mentor
  5. Lucija Dekalović                                Getliher Milena, sustručnjak
  6. Sara Šlegl  
  7. Antonio Delač
  8. Anja Mihaljević 
  9. Doris Pavlečić    
  10. Isabella Havranek
  11. Matija Čepelak 

 

DRUGI DAN: 5.06.2019  (srijeda),  početak  u  10:00,   kabinet fizikalne terapije

  1. Tea Iličić 
  2. Ivona Lončar                                     Članovi ispitnog povjerenstva:
  3. Barbara Hora                                      Brandeis Helena, mentor
  4. Anamaria Starčević                             Visković Matej, mentor
  5. Suzana Pritula                                    Getliher Milena, sustručnjak
  6. Martina Zec
  7. Marina Škiljić
  8. Dino Kefelja
  9. Ines Doležal
  10. Samanta Milanović
  11. Ela Fureš
  12. Sara Horvat

 

 

 

 

 

Prijavi na DeliciousPrijavi na DiggPrijavi na FacebookPrijavi na Google PlusPrijavi na StumbleuponPrijavi na TechnoratiPrijavi na TwitterPrijavi na LinkedIn