• Zgrada izvana, iznutra, knjižnica, hol...

Rekli su...

Tamo gdje se spaljuju knjige, na koncu se spaljuju i ljudi.

Heinrich Heine

Obljetnice

Eugene Ionesco
„Ja ne poučavam, ne svjedočim, ne objašnjavam, nego nastojim objasniti samoga sebe…“  (Dnevnik) Eugene ...

Donosimo vam komisije i vrijeme završnih ispita u ljetnom roku 2017./2018. školske godine.

RASPORED UČENIKA PREMA KOMISIJAMA

 I DATUMIMA OBRANE RADA

Komisije za završni rad 5b

04.06.2018.  9:00-11:30

1. Jelena Ivanović -predsjednica

2. Ana Tidlačko-ispitivačica (David Komljenović, Korina Klaić, Claudija Strelar, Adriana Strelar)

3. Vesna Božić-ispitivačica (Dario Filjević, Ivan Ilić, Tomislav Pintera, Robert Vanjek)

 

04.06.2018.  12:00-15:00

1. Jelena Ivanović-predsjednica

2. Nikolina Golubović-ispitivačica (Vinko Peić, Marko Johović, Viktorija Ferek)

3. Ana Relota-ispitivačica (Kristina Rabić, Jelena Markanović, Daria Papić)

 

05.05.2018.  9:00-11:30

1. Jelena Ivanović-predsjednica

2. Ivan Vučetić-ispitivač (Helena Raštegorac, Ana-Marija Kao, Laura Petrović

3. Sanja Malina-ispitivačica (Anamaria Lukačević, Lucija Bezuk, Matea Cajlan)

 

05.05.2018.  12:00-15:00

1. Jelena Ivanović-predsjednica

2. Jasna Žunčić-ispitivačica (Veronika Vidović, Anita Štefčić, Mia Lipičanin)

3. Ines Nuić-ispitivačica (Lucija Glavaš, Lana Filić, Domagoj Vidić, Lora Marić)

 

 

 

Komisije za završni rad 5bm

 

06.06.2018.  9:00-11:30

1. Jelena Tomac  Jovanović-predsjednica

2. Nikolina Golubović-ispitivačica (Ana-Maria Hrabušicki, Žana Horak, Antonia Grgić, Marieta Lacina)

3. Ana Relota-ispitivačica (Barbara Pečur, Marijeta Vrabec, Karla Sommer, Klara Žakić)

 

06.06.2018.  12:00-15:00

1. Jelena Tomac  Jovanović-predsjednica

2. Ivan Vučetić-ispitivač (Matea Krstanović, Dominik Sakač, Filip Čavlina)

3. Sanja Malina-ispitivačica (Anamarija Begić, Domina Kunkera, Anja Bilogrević, Tea Soldo)

 

07.06.2018.  9:00-11:30

1. Jelena Tomac  Jovanović-predsjednica

2. Ana Tidlačko-ispitivačica (Ena Ivančić, Anja Trkulja, Matija Škrnjug)

3. Vesna Božić-ispitivačica (Marinela Pejić, Marija Totar, Ivan Prpić)

 

07.06.2018.  12:00-15:00

1. Jelena Tomac  Jovanović-predsjednica

2. Jasna Žunčić-ispitivačica (Paula Stojanović, Sara Grbeš, Ivana Prakljačić, Ivana Bungić)

3. Ines Nuić-ispitivačica (Tamara Matijević, Jelena Tomašević)

 

KOMISIJE ZA ZAVRŠNI RAD 4C

PONEDJELJAK, 4.06.2018. u 9.00 sati

KOMISIJA:

1. Marina Grčević -predsjednica

2. Helena Brandeis-ispitivačica

3. Matej Visković -ispitivač

UČENICI: Dejan Pejaković, Ana Abramović, Luka Šemuga, Matea Malčić, Ivana Feltrin, Matea Erendić, Ivana Nikšić, Klara Zrnc, Antonela Iličić, Erna Grčević, Luka Vučina, Božidar Krejči

 

UTORAK, 5.06. 2018. U 9.00 sati

KOMISIJA:

1. Marina Grčević -predsjednica

2. Helena Brandeis-ispitivačica

3. Matej Visković -ispitivač

UČENICI: Bono Barčan, Matea Pilipović, Vedrana Čačić, Jelena Nožanić, Filip Soldo, Dorina -Rebeka Buzdum, Petar Madžarević, Karolina Jakovljević, Ivana Hlapović, Antonio Bubnjić, Filip Martinić, Gabriela Rusmir

 

KOMISIJA ZA ZAVRŠNI RAD 4D

1. Vanja Kalenski-predsjednica

2. Vilim Grgić –ispitivač

3. Jonatan Berlančić-sustručnjak

Prijavi na DeliciousPrijavi na DiggPrijavi na FacebookPrijavi na Google PlusPrijavi na StumbleuponPrijavi na TechnoratiPrijavi na TwitterPrijavi na LinkedIn